+421 32 658 53 94

O centre

  • O centre

Zažiť, baviť sa,  nakupovať!

To je motto nášho Obchodného centra Laugaricio. Naším cieľom je ponúknuť vám nielen miesto pre nákupy a zábavu, ale aj priestor pre spoločenské a kultúrne vyžitie.

Ponúkame vám najširší mix obchodov a značiek v Trenčianskom kraji. U nás sa môžete cítiť bezpečne a užívať si nákupy a voľný čas s rodinou a priateľmi. Snažíme sa vám spríjemňovať voľné chvíle zaujímavými výstavami ako aj zábavnými nákupnými podujatiami.

Nezabúdame ani na tých, ktorí to najviac potrebujú a pravidelne sa snažíme prispievať a podporovať organizácie a ľudí z nášho regiónu prostredníctvom našich benefičných aktivít.

Naviac vďaka vernostnému programu LAUGARICIO APPKa poskytujeme našim zákazníkom špeciálne zľavy a bonusy. S nami súťažíte o fantastické ceny a získavate aktuálne info o všetkých novinkách a akciách v našom centre.

The main goal of the center is to meet the needs of customers in their search, as the online service https://youressayreviews.com/review-of-edubirdie-com-services/ meets the needs of students to help perform independent tasks. The center has a large number of products that are designed for any category of customers.
The center works to meet any customer needs, here you can even get business dissertation ideas. It is very important for the center that visitors spend their time for their own benefit.

Abecedný zoznam obchodov a služieb


Š
ŠEVT
V
VÚB
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť